Andrej Božik - svadobný fotograf, grafický dizajn
nov 17
Kvapky
Je jeseň, počasie naoko nevyzerá byť veľmi vľúdne, ale zrovna takéto podmienky mám najradšej a keď je čas, tak sa rád vyberiem do lesa. Za tie roky čo už fotografujem som sa naučil, nejsť tam s očakávaním že dnes spravím nejakú fantastickú fotku, pretože sa mi to nikdy nepodarilo, ale ísť  tam proste len tak, načerpať sily a nad ničím nerozmýšľať, a to sa mi väčšinou podarí pri fotení detailov. Je to úplne iný svet na ktorý sme zvyknutí, svet o ktorom nemá myseľ vytvorených až tak veľa predstáv a hodnotení, čiže práve tam sa najlepšie relaxuje.  
sep 06
Derby
Dnes trochu futbalu, dejiskom tejto významnej udalosti bolo futbalové ihrisko v obci Veľké Hoste. Domáci vyhrali nad súperom TJ Baník Haláčovce-Otrhánky 4:3. Tu je pár momentov, futbal trochu inak 🙂  
MTB Expedícia Stredné Slovensko 2015
Leto 2015 bol ten čas, kedy som sa prvý krát rozhodol absolvovať viacdňovú túru na bicykli. Tímových kolegov som mal hneď dvoch Jakuba a jeho tatka. V nedeľu, 26 júla som si naložil všetky potrebné veci a bajk do auta a vyrazil smer Vrútky, Večer sme ešte stihli s Kubom absorbovať pár luxusných belgických pív “z najvyššej poličky” v jednej martinskej pivárni, stihli sme prebrať predbežný plán trasy a čo môžme od tejto expedície očakávať.
Workshop Vršatecké Podhradie 2015
Dejiskom prvého stretnutia členov českej stránky “fotoaparat.cz”  v roku 2015 bolo Vršatecké Podhradie a bolo opäť výborne. Stretli sme sa v pomerne hojnom počte, zavítali tradičné ale po dlhšej dobe aj nové tváre československej načurálnej 🙂  fotografie.  
mar 21
Into The Wild
                                           
apr 09
Workshop Terchová 2013
Tradičný workshop majstrov Česko-Slovenska vo fotografii 🙂 tento rok bol obzvlášť drsný